Polityka prywatności

Prywatność odwiedzających naszą stronę internetową jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, aby ją chronić. Niniejsza polityka wyjaśnia, co robimy z Twoimi danymi osobowymi.

Zgoda na korzystanie z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki podczas pierwszej wizyty na naszej stronie pozwala nam na korzystanie z plików cookie przy każdej kolejnej wizycie na naszej stronie.

Administracja

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kościół Zielonoświątkowy Kanaan w Oleśnie ul. Dworcowa 10a reprezentowany przez Pastora Sławomira Jagieła, zwanego dalej: „Administratorem”.
Zgadzając się na logowanie na platformie za pomocą serwisu Facebook, Twoje dane są udostępniane Life Covenant Church, Inc., attn.: Church Online Platform Support, 4600 E. 2nd St., Edmond, Oklahoma 73034.
Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: kosciolonline@gmail.com.

Twoje dane przetwarzane są w celu umożliwiania dostępu do transmisji i materiałów na stronie.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa. Dane przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy ich innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Komisji Ochrony Danych Osobowych której Przewodniczący pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych.

W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.