STAŃ SIĘ PARTNEREM

W naszym kraju ponad 75% rodaków ma dostęp do internetu. Jak dotąd znacznie mniejszy odsetek mógł usłyszeć w prosty sposób Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie. Co więcej, zdecydowana większość naszego społeczeństwa nie ma świadomości istnienia kościołów ewangelicznych. Dlatego, aby wyjść naprzeciw wyzwaniom, chcemy używać internetu i docierać z Ewangelią do domów tych, którym często do kościoła nie po drodze. Dajemy też możliwość wzrostu tym, którzy nie mają wspólnoty w swojej okolicy. Docieramy także do Polaków, będących na emigracji, którzy nie mają dostępu do polskojęzycznych kościołów.

Naszym mottem jest: „Skoro ludzie nie chcą przyjść do kościołów, to my jako kościół przyjdziemy do ich domów”. Potrzeba zdobywania ludzi dla Chrystusa jest wciąż ogromna, dlatego jesteśmy zdeterminowani aby mobilizować lokalne kościoły, by dotrzeć do każdego miasta i każdej wioski w naszym kraju z przesłaniem Bożej miłości. KościółOnline.tv przez swoją dostępność, pozwala połączyć ludzi bez względu na to, gdzie się znajdują. Przede wszystkim pragniemy by każdy mógł należeć i wzrastać w kościele w najbliższej okolicy. Nie tworzymy struktury, nie promujemy denominacji, zachęcamy do dołączania do wspólnot, a jeśli zachodzi potrzeba pomagamy znaleźć lokalny kościół.

Projekt trwa od stycznia 2010 roku dzięki zaangażowaniu kilku stałych osób i grupy wolontariuszy. Nikt z nas nie jest pracownikiem etatowym, ale dokładamy starań by w dodatkowym czasie i po pracy dzieląc obowiązki tworzyć regularnie każdego tygodnia nowe transmisje. Wierzymy, iż dzięki modlitwom i finansowemu wsparciu chrześcijan mających tą samą pasję, miłość do Boga i zgubionych ludzi, projekt ten będzie mógł dalej się rozwijać i wspólnie będziemy mogli nieść ludziom nadzieję, zachętę i duchowe wsparcie. Stań się naszym partnerem!

Działanie Kościoła Online to nie tylko administrowanie strony, tłumaczenie nauczania i uwielbienia, tłumaczenie tekstów, nagrywanie i tworzenie materiałów promocyjnych ale również duszpasterstwo i wysyłanie pakietów „następnego kroku” – wszystko to wymaga zaangażowania ludzi, sprzętu, czasu i środków.
Zachęcamy do wspierania naszej pracy poprzez modlitwę, zaangażowanie czasowe oraz darowizny, które dają nam możliwość regularnie opłacać rachunki administracyjne oraz tworzyć cotygodniowe transmisje.

Dziękujemy!

WESPRZYJ NASZĄ PRACĘ

Przelewy krajowe

27 1050 1504 1000 0090 8001 7685

Przelewy z zagranicy

IBAN: PL 27 1050 1504 1000 0090 8001 7685
SWIFT: INGBPLPW
ING Bank Śląski

Kościół Zielonoświątkowy zbór KANAAN w Oleśnie
ul. B. Prusa 12/1
46-300 Olesno

W tytule przelewu prosimy podać:
Darowizna na cele kultu religijnego.

Dziękujemy!

FORMULARZ KONTAKTOWY